Cukor, kukoricakeményítő, tojásfehérje, színezékek (E104, E129, E133). Az E104 és az E129 káros hatással lehet a gyermekek aktivitására és figyelmére.
| Allergének | tojás |
| Energiaérték kJ | 1666 kj |
| Energiaérték kcal | 398,1 kcal |
| Zsírok | 0,1 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0,1 g |
| Szénhidrátok | 98,7 g |
| - ebből cukrok | 93,2 g |
| Fehérje | 0,7 g |
| Só | 0,7 g |
Egyesült Királyság
| Kategóriák: | Karácsonyi díszek |
| Karácsonyi díszek, rászórás | |
| Gyártó | Culpitt |
| EAN | 5015462166657 |
| Termékszám | cul366 |